محل تبلیغات شما

How Responsive Web Design Affects Your SEO

 

اما اگر این شکایات فوق نشانه ای باشد ، ظاهراً ما نمی توانیم اقدامات جمعی خود را به خوبی انجام دهیم تا آن استراتژی های محتوا را به گونه ای اجرا کنیم که هر کسی احساس کند واقعاً در هر کاری پیروز شده اند.

 

با یک چرخش عجیب و غریب از سرنوشت ، ما هرگز به گونه ای در IMPACT با چنین مشکلی روبرو نبودیم. تیم های بازاریابی و فروش ما همیشه همکارهای راک استار بوده اند ، جایی که هر یک از مطالب ایجاد شده یک اسب شاخدار جادویی بوده است.

 

شوخی کردم البته

 

در حالی که زندگی در آن داستان برای مدت زمان 15 ثانیه ای که برای تایپ آن به طول انجامید بسیار خوب بود ، اما این یک دروغ خنده آور است. IMPACT قطعاً این مشکلات را داشت. به بیل.

 

 

تیم بازاریابی ما در حال ایجاد محتوای زیادی بودند و میزان فروش آن هنگام صحبت با چشم انداز بسیار کم بود:

 

"بله ، من ممکن است در طی مراحل فروش از تعداد انگشت شماری مقاله و مطالب استفاده کنم؟ در بیشتر موارد ، ما آنچه را که نیاز دارم منتشر نمی کنیم. "

 

- یکی از فروشهای ما قلبم را با چکش شکست. و صداقت

 

و با این وجود هیچ کس از نظر فرایندهای محتوای ما ، کاری را که ما انجام می دادیم تغییر نمی داد. خوب ، این درست بود تا چند ماه پیش ، هر دو تیم دور هم جمع شدند تا با تشکیل یک تیم درآمد ، این چالش را برطرف کنند.

 

شش ماه بعد ، من خوشحالم که گزارش کردم در حالی که ما هنوز در حال رشد و پیشرفت هستیم - و هنوز هم باید چالش هایی برای غلبه بر آن داشته باشیم - ما نتایج خوبی را از تغییراتی که تاکنون در نحوه همکاری در بازاریابی و فروش برای ایجاد محتوای عالی.

 

بنابراین ، اگر بازاریابی هستید که برای تولید محتوا تلاش می کند تیم فروش خود را ارزشمند بداند ، این پست برای شما مناسب است. در حالی که من می دانم هر سازمانی متفاوت است ، اما تاکتیک های زیر باید جهانی باشند.

 

1. در شرکت خود یک تیم درآمد تشکیل دهید

درست است ، اولین قدم شما هیچ ارتباطی با تولید محتوا ، نگاه کردن به محتوا یا (کاملاً صریح) ارتباطی با محتوا ندارد. درعوض ، باید درک کنید که این واقعیت که تیم فروش شما محتوای بازاریابی شما را بی فایده می داند مسئله نیست - این نشانه یک مشکل بسیار بزرگتر است.

 

اکنون که خریداران (دقیقاً مثل من و شما) سئو چیست برای تحقیق در مورد تصمیم خرید ما به اینترنت مراجعه می کنند ، نه اینکه مستقیماً با تیم های فروش صحبت کنند (مانند گذشته) ، عملکرد سنتی تیم های بازاریابی و فروش دیگر کارایی ندارد.

 

مربی بازاریابی و فروش دیجیتال IMPACT ، کریس مار توضیح می دهد:

 

"دادن مسئولیت [رشد درآمد] به تیم فروش به تنهایی منطقی نیست. تا زمانی که چشم اندازها با آنها ارتباط برقرار کرده اند ، اکثر تصمیمات در حال حاضر اتخاذ شده است. و ، اگر آنها اطلاعات لازم را در مرحله تحقیق پیدا نکردند ، در تماس بودند و به جای دیگری رفتند.

 

اما ، به همان اندازه ، مسئولیت فروش و درآمد تنها به عهده تیم بازاریابی نیست.

 

یکی از اصلی ترین چالش های تیم فروش این است که آنها به "لیدهای با کیفیت بهتر" احتیاج دارند ، زیرا تنها 27٪ از هدایت ها از بازاریابی به فروش منتقل می شوند. این به این دلیل نیست که تیم بازاریابی در کار خود آشغال دارند. این به این دلیل است که آنها با یک تصویر ناقص کار می کنند.

 

اگر تیم فروش و بازاریابی شما از هم جدا شده باشد ، در نتیجه جذب بازده های مناسب و واجد شرایط برای تیم بازاریابی شما بسیار دشوارتر خواهد بود. "

 

شما با ایجاد یک تیم درآمد برای این مسئله حل می کنید. اما تیم درآمد چیست؟

 

از نظر تاکتیکی ، یک تیم درآمد متشکل از ذینفعان تیم های فروش و بازاریابی شما است - مدیر محتوای شما ، رئیس بازاریابی ، رئیس فروش ، کل تیم فروش شما و غیره. آنها با هم بر هدف مشترک افزایش درآمد از طریق ترافیک ، هدایت و فروش متمرکز هستند.

 

بنابراین ، به جای دو تیم رقیب با اولویت های مستقل ، اعضای این واحد واحد با هم کار می کنند و از طریق همکاری واقعی ، به اشتراک گذاری اطلاعات ، طوفان فکری و حل مسئله به هدف مشترکشان یعنی رشد درآمد می رسند.

 

2. تسهیل طوفان فکری محتوای تیم درآمد به طور منظم (هفتگی یا دو هفته ای)

کلید ایجاد محتوایی که تیم فروش شما آن را دوست خواهد داشت ساده است - شما باید محتوای مورد نظر تیم فروش خود را ایجاد کنید.

 

روز آموزش HubSpot

این مهم درصورتیکه تازه شروع به بازاریابی محتوا کرده اید بسیار مهم است ، زیرا قدرتمندترین و درآمدزا ترین محتوایی نوعی است که می تواند توسط تیم های فروش برای کمک به بسته شدن سریع معاملات با چشم اندازهای تحصیل کرده استفاده شود. این کار از طریق یک تکنیک فروش پیشرفته اثبات شده به نام فروش واگذاری انجام می شود.

 

با این اوصاف ، شما طوفان فکری محتوایی را به عنوان بخشی از جلسه هفتگی یا دو هفته ای تیم درآمد ، با دستور کار زیر تسهیل می کنید:

 

از زمان آخرین ملاقات شما چه محتوای فروش محتوای (نوشتاری و ویدئویی) منتشر شده است و ارزش آن چقدر است؟

چه محتوایی برای فروش محتوای (مکتوب و ویدئویی) در حال تولید است؟

عملکرد فروش واگذار شده قبلی (نوشتاری و ویدئویی) برای فروش چگونه بوده است؟

در حال حاضر خریداران در فرآیند فروش از شما چه سالاتی می پرسند که باید یک قطعه o داشته باشد


ارتباط با مشتری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سبزوسالم A.S.T.I آکوچین پویا کالا خوشمزه ترین مزه ها شلمین bug zapper Manufacturers مخترعان رحمان و پیمان حسنی زاده خبرگزاری فارسی ·´¯`·. روزمره گی ها .·´¯`·